jadaross132
jadaross132 jadaross132
  • 05-08-2017
  • Mathematics
contestada

Someone please answer this for me

Someone please answer this for me class=

Respuesta :

kphung76127
kphung76127 kphung76127
  • 05-08-2017
Each gallon costs $1.25
$15/$1.25 each= 12 gallons
Final answer: C
Answer Link
queenlho queenlho
  • 05-08-2017
15/1.25 =C.12 that would be the answer
Answer Link

Otras preguntas

what are the parts of speech
what is 8.525 rounded to the nearest whole number
En quelle année à ete écrit Antigine
human trafficking statistics
Andrew Jackson thought of himself as the "president of the people," was he? What can you find in the career of Jackson that would support his assertion, and wha
Could anyone help me with this scatter plot question? Thanks :)
if you're not told otherwise, who is your audience when you are writing? A Your Friends B.The teacher D.The reader I know its not C. Yourself because I got it w
symptoms of mono in adults
what is 8.525 rounded to the nearest hundredth
a single general ability that influences all areas of intellectual functioning is called the