HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

2. There are four natural numbers whose sum is a prime number. It turned out that among these four numbers, the sum of some three is a prime number and the sum
There are 55 trucks and c cars in a parking lot. The equation 55 + c = 78 can be used to find c. What is the value of c?
help please i need to get this done by an hour!!
8x + 36 Pls help mehdhdhhxbd
This equation shows how the revenue at Jill's Auto Wash depends on the number of customers d = 18c The variable c represents the number of customers, and the va
York Company Limited began selling thermometers and oximeters during the pandemic. They completed the following merchandising transactions in the month of Oct 2
Your partner informs you that the 3-year-old boy you have been called to care for is breathing 28 times per minute. As a knowledgeable EMT, you would recognize:
Which cellular process occurs within the organelle shown?
how do medical anthropologists distinguish between disease and illness?
Someone plz help me :(