walynam
walynam walynam
  • 02-02-2022
  • Mathematics
contestada

Please help asap shshshahahshaahha

Please help asap shshshahahshaahha class=

Respuesta :

kayraeparker17
kayraeparker17 kayraeparker17
  • 02-02-2022
The answer is letter B. Hope this helps !
Answer Link

Otras preguntas

a shopper bought a 15 pound bag of oranges for $23.25 what was the unit price
Consider the formula for glucose: C6H12O6. What does this indicate about the relationship of the reactants to glucose?
Sharon spent $3.45 on sunflower seeds the price of sunflower seeds is $0.89 per pound how many pounds of sunflower seeds does Sharon buy
What was the role of Ulysses s. Grant in ending reconstruction
The three toed sloth can travel faster in trees than on the ground, as shower on the table. If a sloth traveled 2.5 hours, how much farther could it go in the t
Why do businesses try to sell more products or try to sell products at higher prices?
What number can be writeen as 60+3
Respiration involves the release of energy due to the breakdown of large polymers. What type of a reaction is respiration?
Describe why the prime factorization of a number is sometimes written with exponents?
A piece of paper will provide protection from a. alpha radiation. b. beta radiation. c. gamma radiation. d. gamma rays.