avpjecfii3 avpjecfii3
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

What’s the answer? I’m very confused !

Whats the answer Im very confused class=

Respuesta :

lbullins77
lbullins77 lbullins77
  • 04-02-2021

Answer:

12 units

Step-by-step explanation:

3+3+3+3=12

Answer Link

Otras preguntas

Why does a bike get heavier when it rusts???Very confussed, I cant find anything on the internet :( please help
Why is carbon unique among the elements?????
Description of what is an ecosystem
I would like to know if 1 km is greater or less then 999 m
Why was Emmeline Pankhurst significant?
What is the complete predicate of the following sentence?sharon and Jason went for a walk then a bike ride
Clarence brought 5 rolls of color film and 4 rolls of black - and - white film for his camera for a total of $24.00. The black - and - white cost $1.50 per roll
Please help me solve the equation3x+10y=487x+4y=54
7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
Concorde could travel 1 mile every 3 seconds.How many miles per hour (mph) is that?