xRatsxRatsxRatsx
xRatsxRatsxRatsx xRatsxRatsxRatsx
  • 03-10-2016
  • Mathematics
contestada

oranges each
$0.38

Apples each
$0.26

number 21

oranges each038 Apples each026number 21 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2016
I would say just add them together
Answer Link

Otras preguntas

In MLA format, website addresses or URL entries should always be underlined. A. true B. false
Write 765,056 in word form
What is the median of the following numbers: 4, 6, 3, 3, 5, 3, 4
Describe two ways to measure your heart rate. List at least three steps in your description
The recipe for Jack's Famous Chili uses 222 teaspoons (\text{t})(t)left parenthesis, t, right parenthesis of red hot chili powder for each cup (\text{c})(c)left
how do u change inches into feet
The Three-fifths Compromise addressed which problem? A. how to distribute and establish new governments in the newly acquired lands in the Northwest Territorie
Which type of communication is usually hand written? A) A business letter B) a memorandum C) a note D) an email E) a rèsumè
12 inches is the same length as 1
Jack is mowing lawns he mows lawns at a constant rate of 1/3 acre every 3/4 hour at this rate which ffraction re;presents the acres jack can mow per hour