stfuiwanttopass
stfuiwanttopass stfuiwanttopass
  • 01-06-2020
  • Mathematics
contestada

I need quick help with #7 for geometry

I need quick help with 7 for geometry class=

Respuesta :

alhjmaha
alhjmaha alhjmaha
  • 01-06-2020

3rd one Beacuse you have to multiply hshshshshshshehhshenshehehehehehej

Answer Link

Otras preguntas

A peice of fabric costs $5.29 a yard which is an estimated cost of 16.3 yards of fabric?
How much money will we need to buy enough 12 packs for 168 people to have 1 can each? Explain how you know. Pls I need it now
A triangle with vertices at (1,1), (1,-3), and (3,-3) is acute. In complete sentences, explain whether this statement is true or false, and explain why?
Fill in the missing parts 5/7 of ... is 1/7?
A shoe store costs 1800 dollars a month to operate. The average wholesale cost of each pair of shoes is 25 dollars, and the average price of each pair of shoes
In 1571, the last major battle using wooden ships was fought between the Holy Roman and Ototman Empires. The Battle of Lepanto on the Gulf of Corinth saw thousa
h (x) =4x-2 complete the function table
Which of the following re-establishes the industry/DoD exchange of Logistics Support Analysis Record (LSAR) data in a common format? a. GEIA-STD-0007 b. MIL-HD
To force Indians to leave their native lands, white men used OA. Manifest Destiny O B. the Indian Removal Act OC. the Indian Assimilation Act OD. the Dred Scott
can you please help mee​