antmanmega2004
antmanmega2004
04-05-2020
Mathematics
contestada
Please help
Gggggggggggggg
Respuesta :
ElephantHouse
ElephantHouse
04-05-2020
Answer:
B
Step-by-step explanation:
plz mark brainliest
Answer Link
sophiaborges0722
sophiaborges0722
04-05-2020
B is the correct answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 81+ )
Otras preguntas
A pair of shoes cost $12 for Nike to make. If Nike marks up the price 430%, what is the price of the mark-up?
During Jefferson's administration, which of the following represented his tenure? A) Jefferson thought that the strength of his government depended upon its use
A company orders 18 boxed lunches from a deli for $223.20. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each boxed lunch?ā
Name 3 Things that weren't available in the dark ages
What is the value of x? 12 units 18 15 units 20 units 24 units
Which one my guys I need help
If the following points create a line, identify which is the y-intercept. (7, 8), (9, 10), (0, 1), (-2, -1)
I need help plz Its a simple middle school question on science about energy PLZZZ I need help
Idk k is Iām going on the candy list
what is social security?ā