tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

Was the Vietnam War overwhelmingly popular among American civilians?
Instruments in an orchestra are typically divided into what four categories?
What is syphhilis thx guys
Which of the following would be an example of an ethical guideline for an online provider of prescription drugs?   A. Ensuring that the expiration date has not
What year was the sufferagettes act?
Which of the following best explains why many of the earliest civilizations developed in river valleys following the Neolithic Revolution? A)River valleys provi
Which sentence contains a correctly identified compound object in a prepositional phrase? Catherine knew that this news would be devastating to Marcus and me
Compared to a 1.0-mole sample of NaCl(s), a 1.0-mole sample of NaCl(l) has a different number of (1) ions (2) empirical formula (3) gram-formula mass (4)
Which of the following is a true statement about the Second Great Awakening? A. The Second Great Awakening gave people ideas about how to make money fast. B.
Is the a difference between genome and genotype